Pytania klientów

Auto zastępcze z OC sprawcy ! 

Jesteś poszkodowany ?
to Ci się należy, wynajmij auto zastępcze na cały okres naprawy a nam zostaw formalności, załatwimy je za Ciebie - a to wszystko bezpłatnie !

 

  • Czy będę pokrywał/a koszty najmu samochodu zastępczego ?

Odpowiedź:

Nie! Jeśłi jesteś poszkodowanym, samochodu (auta) zastępczego przysługuję Ci za darmo. Całość pokrywa ubezpieczalnia sprawcy wypadku.

 

  • Czy będę potrzebował/a jakieś dokumenty przy wynajmie samochodu zastępczego i jego zakończeniu? 

Odpowiedź:

Przede wszystkim: 
- dowód osobisty, 

- dowód rejestracyjny, 

- prawo jazdy, 

- ubezpieczalnia sprawcy i numer szkody. 

W trakcie likwidacji szkody nasza firma utrzymuje stały kontakt z poszkodowanymi w celu minimalizacji szkody. Informujemy klientów o niezbędnych dokumentach, które będą musieli dostarczyć w dniu zakończenia wynajmu.

 

  • Na jak długo mogę wynająć samochód (auto) zastępczy(e)? 

Odpowiedź:

To zależy. Jeśli szkoda zostanie zakwalifikowana jako kasacyjna, pojazd należy Ci się do dnia wypłaty odszkodowania + 7 dni na zagospodarowanie pojazdu. W przypadku szkody częściowej w grę wchodzi technologiczny czas naprawy.

 

  • Czy mogę wybrać sobie samochód , który będę wynajmował/a? 

Odpowiedź:

Jeżeli w danym momencie posiadamy samochód, który Cię interesuje i w danym momencie nikt go nie wynajmuje to oczywiście, że tak. Trzeba jednak pamiętać, że dobieramy pojazdy pod względem klasy.

 

Jeśli nie zaspokoiliśmy Państwa ciekawości, proszę się nie martwić. Kierowca, który dostarczy państwu pojazd zastępczy odpowie na wszystkie pytania.